Potravinové doplňky nebo gely a masti mohou být vhodnou podpůrnou léčbou.

Podpůrná péče

Představujeme podpůrné prostředky

Potravinové doplňky, přispívající k tvorbě kolagenu nebo zdravotnické prostředky, které pomáhají v hojení ran po úrazech nebo operacích, mohou být vhodnou podpůrnou léčbou onemocnění pohybového aparátu. 

ASU 300 LERAM®

ASU 300 LERAM® je doplněk stravy s obsahem extraktu z avokáda a sóji (tzv. ASU) se standardizovaným obsahem fytosterolů minimálně 60 % a s vitamínem C, který přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí.

Poskytněte svým kloubům a kostem výživu!

Tvorba kolagenu je důležitá pro správnou funkci našich kloubů, které nám umožňují aktivní pohyb. Proto je vhodné se o klouby starat, abychom jejich funkci podporovali a klouby chránili. Kloubní výživa je v tomto směru jedním z prostředků, který může napomoci správné funkci kloubů a tím i k aktivnímu pohybu a aktivnímu způsobu života.

L-Mesitran®

L-Mesitran® je inovativní přírodní produktová řada založená na obsahu lékařského medu s vynikajícími klinickými výsledky v hojení pooperačních a poúrazových ran.  Účině likviduje bakterie a plísně a předchází tak zanícení a zajizvení rány. 

Zahojte své rány pro úrazech nebo plánovaných operacích kloubů!

Pokud jste absolvovali operační zákrok na pohybovém aparátu, začněte včas léčit pooperační rány protizánětlivými prostředky! Ať už se jednalo o plánovaný ortopedický zákrok nebo úraz, je důležité včas začít o ránu pečovat a předejít tak vzniku nehojících se pooperačních jizev.